Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 24.08.2011 11:33:49 

English cocker spaniel

Ostatní aktivity

                                                              Ostatní aktivity

3. místo na klubových závodech v Čáslavi

 

Na cvičáku se měly konat klubové závody, pořád jsem váhala, jestli nás tam mám přihlási, nebo ne. Každý mi řikal ať to zkusím. Tak mě překecali a já Čipa přihlásila. Jelikož jsem to udělala na poslední chvíli a to týden před závody, neměli jsme moc času trénovat. Čipík je ale šikovnej kluk, tak jsme jen procvičovali. Přihlásili jsme se do té nejlehčí kategorie, která byla upravena právě pro takové psy jako je Čip.

Ráno jsme se přihlásily a já jako závodník nezávodník, jsem stejně musela pomáhat a vybírat peníze

Něco okolo 9 hodiny byl nástup. V naší kategorii bylo okolo 7 psů, takže docela slušná konkurence. Nejdříve jsme dělali poslušnost. Čipíkovi vytkli to, že při přivolání se šel vyčůrat (Čipík jak jinak) a že při chůzi je pomalejší (už nejsme nejmladší a máme na to nárok). Získali jsme ale i přesto hodně bodů. Druhá část byla složena ze speciálních cviků. Chování ve skupině osob bral Čip jako zábavu, přeskok přes dvě prkýnka byl supr a překážku ve tvaru A jsme také zvládli. Jelikož jsem Čipa chytla do náučí a před překážku přenesla. Dostali jsem za to 10 bodů, prej za to, že panička se tak nadřela.

A je tu vyhlášení výtězů. Čipík a ještě jeden pejsek se umístili na krásném 3. místě a co těď? Jelikož jsem mladší a dáma, tak jsem cenu získala já a našemu kamarádovi se dala až týden po konání závodu, protože se dala dodělat. Při vyhlašování se ozvalo "To bylo o prsa" a pán na stejném místě dodal "Kdyby tobylo o pupek, tak máme cenu my". Byl to prostě sranda závod u kterého se všichni nasmáli.

A jak jsme vlastně dopadli:

3. místo v kategorii A

a cena pro Nejmladšího účatníka

 


 

Už je čas kdy jsou ořechy, tak jsme se rozhodli že si pudeme na cvičák nějaké nasbírat. Ze stromů padá plno listí, které Čip (asi jako každý pes) miluje. Není procházka bez toho, aby se v nějaké kupě nevyválel. My jsme si z něho udělali srandu a do kupy listí ho zahrabali. Čipíkovi to moc nevadilo, což jsem se docela divila    


Každou sobotu chodíme na cvičák. Ani snad né proto, aby jsme jeli na závody, spíše to je jenom že se tam Čip proběhne a  já pokecám s kámošema. Hodně lidí se diví že i v tomto věku to Čipa baví já řikám, že kdyby jsme tam nechodili, tak že se doma z něho zblázníme. Opravdu i v jeho věku se stále chová jako štěně
TOPlist